Monday, August 10th 2020

cze
2016
22

Rewelacyjne prezenty dla mężczyzny

Niedługo zbliżają się urodziny chłopaka lub inna ważna okazja, a ty wciąż nie masz prezentu? Gorzej, nie zapowiada się, żebyś szybko coś wymyślił? Każdy na pewno stawał przed identycznym dylematem. Dlatego przedstawiamy wam krótki przegląd tego, co kupić chłopakowi. Oto top prezenty dla mężczyzny z Goodies.pl.

Rewelacyjne prezenty dla mężczyzny

Każdy narażony jest na stres. Szkoła, praca, obowiązki – wszystko to może wywoływać u nas stras. Jak zapobiec stresowi i radzić sobie z kłopotliwymi sytuacjami? Kobiety mają do tego spotkania z koleżankami, jogę i muzykę relaksacyjną. Zaś faceta nic tak nie odpręża, jak dotyk pięknej, dorodnej i krągłej, kobiecej piersi. Panowie, nie ograniczajcie się do piersi minimalnych rozmiarów – żeby kuracja była w pełni skuteczna, pierś musi być większych rozmiarów. Taka pierś musi dobrze mieścić się w dłoni mężczyzny, mieć swoją wagę i identycznie pieścić męski zmysł dotyku. Dla każdego, kto cierpi na nadmiar stresu, a ma niedobór damskich piersi mamy pierś niezawodną! Można ją trzymać w domu czy pracy. Bardzo dobrze spełnia rolę antystresowego gadżetu, sam wpada w ręce, gdy tylko jest potrzebny. Doskonały prezent dla każdego faceta na urodziny, osiemnastkę, wieczór kawalerski czy jedynie dla rozładowania napięcia.

Jako dzieci na pewno graliście w bardzo znanego Chińczyka. Klasyczna gra planszowa dla dwóch do czterech osób, która polega na na doprowadzeniu wszystkich pionków z jednego miejsca na planszy do drugiego. Łatwa, a jednocześnie wciągająca gra, która przez długie lata dzieciństwa zapewniała wiele radości. Z wiekiem pewnie przestaliście grać w Chińczyka i zapomnieliście, ile było radochy. Mamy dla Was coś, co odświeży tamte lata i doda nieco nowych emocji rozgrywce. Alkochińczyk wygląda identycznie jak jego pierwowzór, jedyna różnica to fakt, że zamiast grę prowadzić pionkami używacie do tego kieliszków. Zasady również pozostają bez zmian – cztery kieliszki musimy doprowadzić rzutami kości do bazy. Jeżeli staniecie na pionku-kieliszku przeciwnika, musi on go wypić, napełnić i cofnąć się do punktu wyjścia. Jeśli natomiast uda Wam się dotrzeć do mety, wtedy musicie zwycięsko wypić trunek, który znajduje się w kieliszku. Wygrywa ten kto pierwszy ustawi wszystkie pionki na wyznaczone pola i nie zrezygnuje z picia alkoholu. Alkochińczyka polecamy na imprezy, parapetówki i innego rodzaju spotkania ze znajomymi. Po napełnieniu kieliszków odpowiednim trunkiem gra staje się zacięta i o wiele ciekawsza niż przy standardowej grze.

Appki są do wszystkiego – wykorzystywane są do zabawy, informacji czy lokalizacji. Teraz macie Appki także na lodówkę – do komunikacji ze współlokatorem i oczywiście oryginalnej i innowacyjnej dekoracji kuchni. O ile Appki ułatwiają nam codzienne życie, rozrywkę czy pracę, to te oryginalne magnesy przydadzą się w każdym domu na co dzień. W końcu życie toczy się przy lodówce i warto na niej umieszczać istotne, domowe informacje. Kup mleko, sprawdź godzinę granego filmu w kinie, czy zadzwoń do mnie – każda z tych konformacji przyczepiona magnesową Appką na pewno będzie zauważona.Podobne Posty

https://caseworld.pl/