Thursday, July 9th 2020

cze
2012
28

Ringbow – rewolucja mobilnego grania czy zbędny gadżet?

Jeśli granie na ekranie dotykowym zawsze było dla was uciążliwe, być może ucieszy was fakt, że na Kickstarterze pojawił się projekt starający się w pewnym stopniu zrewolucjonizować mobilny gaming. Projekt ten nazywa się Ringbow i zebrał już ponad połowę wymaganych pieniędzy (62 tyś. dolarów ze 100 tyś.), a pozostały mu jeszcze 24 dni do końca całej akcji.

Na czym to futurystyczne urządzenie będzie polegać? Otóż zakłada je się na palec wskazujący i za pomocą kciuka operuje się kontrolerem (8 kierunków i możliwość przyciskania). Wszystko to odbywać się będzie za pośrednictwem łącza Bluetooth. Mimo, że Ringbow jest bardzo skromnych rozmiarów, zużywa tyle baterii, że wystarcza jej tylko na 5 godzin grania.

Ciekawą funkcją jest możliwość bezprzewodowego połączenia się z PC. Jak ta opcja będzie prezentowała się w praktyce? Nie wiemy, przygotowano tylko krótką prezentację dla tabletów i telefonów, którą możecie obejrzeć poniżej.

Zainteresowanych urządzeniem odsyłam do strony projektu, za wpłatę w wysokości 44$ możecie zagwarantować sobie własną kopię, która jest “limitowaną edycją” o nazwie Kickstarter Ringbow. Niestety nie będzie różnić się od zwykłych wersji, sprzedawanych po premierze, niczym poza kolorem.Podobne Posty