Sunday, May 9th 2021

cze
2012
11

Rozpoczyna się europejska sprzedaż LG Optimus 4X

Każdy, kto pragnie wejśc w posiadanie smartfona z czterordzeniowym procesorem, lecz nie koniecznie jest zdecydowany na Samsunga Galaxy S III lub HTC One X, od dziś ma kolejne urządzenie do wyboru. Właśnie dzisiaj rozpoczyna się sprzedaż topowego modelu na rok 2012 od LG, o nazwie Optimus 4X HD.

Pierwszym narodem, który może ruszyć do sklepów są Niemcy, a niebawem dołączą do nich Holendrzy, Szwedzi, Brytyjczycy i Włosi. Dopiero potem rozpocznie się sprzedaż na skalę masową, gdzie do grona klientów dołączy także Polska, wraz z resztą krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

LG Optimus 4X HD to sprzęt oparty o platformę Tegra3, pracujący na Androidzie 4.0, posiadający grubość 8.9mm, ważący 133 gramy i dysponujący ekranem True HD IPS LCD o rozmiarze 4.7 cala i rozdzielczości 720p. Ponadto urządzenie posiada 1GB pamięci operacyjnej RAM, 16GB wbudowanej pamięci i możliwość jej dodatkowego rozszerzenia dzięki kartom microSD. LG Optimus 4X HD obsługuje także technologie Bluetooth 4.0, WiFi, HSDPA i NFC.

Mocną stroną urządzenia może okazać się także aparat fotograficzny o sile 8MP, wyposażony w diodę doświetlającą LED, obsługujący geotagging, wykrywanie twarzy i uśmiechu a także focus sterowany przy pomocy dotyku ekranu. Jest możliwe także kręcenie wideo o rozdzielczości 1080p z trzydziestoma klatkami FPS.Podobne Posty

https://caseworld.pl/