Tuesday, October 20th 2020

maj
2012
15

Samsung Galaxy Pocket – miniaturowy smartfon debiutuje w Polsce

Samsung wprowadza na polski rynek kolejny smartfon oparty o system operacyjny Android, tym razem oznaczony nazwą Galaxy Pocket. Jest to naprawdę miniaturowe urządzenie, którego długość to zaledwie 103.7mm, grubość 11.98mm, a waga to jedynie 97 gramów. Został zadedykowany głównie początkującym i mało wymagającym użytkownikom, o czym świadczą jego niezwykle niskie parametry.

Galaxy Pocket posiada ekran o przekątnej 2.8 cala, z rozdzielczością QVGA (320×240 pikseli). Mizernie prezentuje się także ilość pamięci RAM – 384MB. Nieco lepiej jest już w przypadku procesora, który jest taktowany częstotliwością 832Mhz. Smartfon posiada około 3GB wbudowanej pamięci ROM, ale pozwala na zwiększenie pojemności do kolejnych 32GB dzięki kartom microSD.

Urządzenie wyposażone zostało w system Android w wersji 2.3 Gingerbread oraz nakładkę TouchWiz w nieco nowszej wersji, oznaczonej symbolem UX. Jak zwykle w przypadku tego producenta smartfon dysponuje całkiem pokaźną ilością wbudowanych kodeków, dzięki czemu bez problemu otworzymy najpopularniejsze formaty plików video.

Samsungowi Galaxy Pocket można wróżyć szybki rozwój kariery, a to dzięki przyjemnej cenie sugerowanej przez producenta – jedynie 439 zł. Jeśli operatorzy zdecydują się na promowanie modelu, trudno oczekiwać, by kosztował więcej od symbolicznej złotówki.Podobne Posty

https://caseworld.pl/