Saturday, January 16th 2021

maj
2012
19

Samsung Galaxy S III – 9 milionów pre-orderów złożonych!

Minęło jedynie półtorej tygodnia od wystartowania pre-orderów nadchodzącego Galaxy S III w Wielkiej Brytanii, a w USA miało to miejsce dopiero parę dni temu. Mimo to, anonimowy przedstawiciel Samsunga oświadczył Korea Economic Daily, że sprzedało się już ponad 9 milionów sztuk tego flagowego modelu. Biorąc pod uwagę, że oficjalna premiera będzie miała miejsce 1 czerwca, czyli za niecałe 2 tygodnie, to naprawdę oszołamiający wynik.

To samo źródło powiedziało, że fabryka w Południowej Korei, w której produkują się SGS3 aktualnie działa na najwyższych obrotach, tworząc 5 milionów telefonów miesięcznie. Nic dziwnego, w końcu wielka premiera przed nami, a Samsung stał się największym producentem smartfonów na świecie, odbierając ten tytuł Nokii.

Galaxy S 3 na Europejski rynek wejdzie 29 maja, tymczasem jeśli mieszkacie za granicą i jesteście chętni teraz dołączyć do 9 milionów szczęśliwców – tutaj kupicie telefon w wersji 16GB na kartę w Ameryce (Pebble Blue, Marble White), a tu w Wielkiej Brytanii (Pebble Blue, Marble White).Podobne Posty

https://caseworld.pl/