Tuesday, January 19th 2021

sie
2012
10

Samsung Galaxy Tab 2 jako narzędzie dla uczniów

Samsung Galaxy Tab 2 nie jest może najnowszym urządzeniem na rynku, ale wciąż pozostaje dość ciekawą propozycją dla fanów tabletów. Koreański producent prawdopodobnie zapragnął skorzystać z popularności Neksusa 7 i przy okazji sprzedać jeszcze kilka sztuk swojego siedmiocalowego modelu.

Stąd pojawił się pomysł, by Galaxy Tab 2 sprzedawać jako narzędzie dla uczniów. Na stronie Best Buy w okolicach 19 sierpnia pojawi się nowa oferta, w której oprócz tabletu znajdziemy także klawiaturę z dockiem oraz adapter, dzięki któremu do 30-pinowego wejścia można podpiąć inne urządzenia, posiadające tradycyjne wejście USB. Z pewnością dla wielu użytkowników taki zestaw będzie zachęcający.

Cena wynosi 249 dolarów, czyli tyle, ile Nexus 7 w wersji 16GB. Owszem, Nexus ma najnowszą wersję systemu operacyjnego i czterordzeniowy procesor, ale z drugiej strony pamiętajmy, że nie każdy potrzebuje mieć od razu nowego Androida na pokładzie. Galaxy Tab 2 za to oferuje możliwość rozbudowy pamięci dostępnej dla użytkownika przez karty microSD, a dwurdzeniowy procesor sprawia, że Ice Cream Sandwich działa na nim bardzo przyjemnie.

Zobaczymy jak uczniowska edycja tabletu będzie się sprzedawać. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba taki pomysł, w którym wyraźnie widać trend powolnego zastępowania komputerów i laptopów lekkimi tabletami pomocnymi w nauce. Czy starszy i słabszy sprzętowo model ale z klawiaturą i adapterem byłby bardziej zachęcający jako zakup niż nowy Nexus z ograniczoną ilością pamięci?Podobne Posty

https://caseworld.pl/