Monday, June 1st 2020

kwi
2009
27

Samsung I7500 już na 100% a HTC Magic w Maju

Samsung I7500 został oficjalnie zapowiedziany, jest to pierwszy telefon z platformą Android tego producenta.
Wypuszczenie telefonu z OSem od Google przez tego koreańskiego producenta, nie jest niespodzianką – Samsung już od dawna pracował nad telefonem z platformą Android, a pierwsze doniesienia o tym urządzeniu pochodzą sprzed roku.
Samsung I7500 będzie dostępny od czerwca u większości europejskich operatorów, a w późniejszym czasie również w T-Mobile USA. Na rynek amerykański zostanie wypuszczona wersja obsługująca zakres 1700MHz, czyli pasująca do sieć 3G operatora T-mobile US. Wszystko wskazuje więc na to, że T-mobile będzie główną siecią wprowadzając Androida w USA, a więksi operatorzy nie są aż tak bardzo zainteresowani systemem operacyjnym od Google.

Vodafone rozpoczyna ofensywę z telefonem HTC Magic – od początku następnego tygodnie telefon ten będzie dostępny w europejskich państwach, w których Vodafone jest operatorem sieci komórkowej.
I tak w Hiszpanii, HTC Magic będzie oferowany w cenie od €19 do €199 w zależności od planu taryfowego, a pełen dostęp do Internetu będzie kosztował €12.Podobne Posty