Sunday, October 25th 2020

sie
2011
24

Samsung ogłasza stare-nowe produkty z rodziny Galaxy

Zanim na dobre wsiąkniemy w doniesienia z targów IFA w Berlinie, z okazji których szykuje się kilka niespodzianek, Samsung rozgrzewa naszą ciekawość do czerwoności preentując nowoą strukturę i nazewnictwo smartfonów z rodziny Galaxy. Urządzenia będą oznaczane za pomocą liter, które docelowo mają informować konsumentów o orientacyjnej specyfikacji produktów.

Pierwszy w kolejce jest Samsung Galaxy Y (Young) przeznaczony dla osób wkraczających na rynek smartfonów. Model tech charakteryzować będzie Android 2.3 Gingerbread, procesor 832 MHz, 3-calowy ekran 320×240, kamera 2 MP, modem 7,2 Mbps i bateria 1200 mAh. Podobnie jak wszystkie inne urządzenia Galaxy, Y dostanie preinstalowane dostępy do Hubów, klawiaturę Swype oraz interfejs TouchWiz. Alternatywą dla niego będzie przypominający Blackberry Galaxy Y-Pro z fizyczną klawiaturą QWERTY na przedniej obudowie.

Dalej w kolejce ustawia się Galaxy M-Pro (Magical), znajdujący się w środku stawki smartfon stworzony z myślą o biznesie. Ekran o przekątnej 2,66 cali i rozdzielczości 480×320, 1 GHz procesor, dwie kamery 5 MP i 0,3 MP stanowić będą właściwą specyfikację telefonu. Energię dostarczać będzie bateria 1350 mAh, a systemem stanie się Android 2.3. Tu preinstalowane będą typowo biznesowe aplikacje: Cisco Mobile, Webex, Sybase Afaria, itp.

Docieramy do najwyższych półek, a na nich jako pierwszy znajduje się Galaxy W (Wonder). Oczywiście, jak przystało na urządzenie, które ma liczyć się na rynu, wyposażony jest w Androida 2.3. W dalszym ciągu pozostaje jednak sprzętem z jednordzeniowym procesorem 1,4 GHz, ale już ekranem o przekątnej 3,7 cali, rozdzielczości 800×480, modemem HSDPA 14,4 Mbps, kamerą 5 MP i baterią 1500 mAh.

Pozostają nam zatem tylko R i S. Podczas gdy to ostatnie jest bodaj najlepiej znane, R to prawdopodobnie nic innego jak wariant Galaxy S II z procesorem Nvidia Tegra 2 lub ewentualnie Texas Instruments TI OMAP4.Podobne Posty

https://caseworld.pl/