Sunday, June 26th 2022

paź
2012
13

Shadowgun: Deadzone – publiczna beta już dostępna dla wszystkich urządzeń z Tegrą 3!

Zgodnie z zapowiedzią, otwarta beta Shadowgun: Deadzone doczekała się edycji międzynarodowej (do tej pory była dostępna jedynie w Czechach). Teraz wszyscy właściciele urządzeń z Tegrą 3 mogą testować przedpremierową wersję najnowszej produkcję studia MADFINGER Games. To pierwsza duża produkcja na Androida stworzona z myślą o rozgrywce wieloosobowej. W aktualnym stadium oferuje nam: cztery postacie do wyboru (żołnierz, mutant, zabójca i tancerka), dwa tryby gry (Zone Control i DeathMatch), dwie mapy (Assembly Hall i Invasion), siedem broni (Bandyta (SMG), Vega (karabin szturmowy), Duży Chłopiec (karabin maszynowy), Powódź (działko plazmowe), Buława (shotgun), Osog (karabin snajperski) oraz dźwięczny ShitStorm (wyrzutnia rakiet), którego nie sposób sensownie przetłumaczyć) oraz osiem gadżetów (sprint, apteczka, skrzynia z amunicją, granat błyskowy, granat EMP, granat odłamkowy, wieżyczka bojowa i mina).

Na dzień dzisiejszy serwery są dosyć mocno obciążone, a mapy nieco zbugowane, więc lagi są na porządku dziennym. Nie jest to bynajmniej wina waszych łącz, lecz wczesnego stadium produkcji. Mimo wszystko, polecam pobrać i spróbować, jeśli macie taką możliwość. Poniżej obejrzycie screeny z tabletu Nexus 7.

 Podobne Posty

www.smartfonium.pl, etui griffin iphone 4, etui do smartfona, etui do telefonu, etui do ipada, etui do iphona case na telefon, etui na telefon i etui na telefon samsung