Friday, January 22nd 2021

maj
2011
31

Shadowgun w akcji!

To co? Nadal jesteście ciekawi jak wygląda Shadowgun? My bardzo. Dlatego bardzo ucieszyły nas fragmenty prezentacji tej czeskiej produkcji, będącą jedną z tych, które wycisną siódme poty z Tegry 2, a jednocześnie zaprezentują prawdziwe możliwości czterordzeniowego Nvidia Kal-El. Nie klepiąc już dłużej klawiaturą, zapraszamy na krótki seans filmowy z tabletem Acer Iconia A500.

Wiemy już zatem, że Tegra 2 ma bardzo dużo do zaoferowania jak chodzi o rozrywkę multimedialną na tabletach. Nie przesadzając, producenci konsol do gier mogą zacząć się poważnie obawiać konkurencji w postaci Slate’ów z Androidem i procesorami Tegra (tak dwu, jak i czterordzeniowych). Jako posiadacz konsoli Nintendo, śmiało mogę stwierdzić, że Shadowgun na Acer Iconia Tab A500 zjada gry dla Wii na śniadanie. Bez przepicia. I kolana mi się uginają gdy pomyślę o tym, na co stać Kal-El sugerując się jedynie prezentacją Glow Ball.

Czepiając się jeszcze plotek krążących po sieci: być może czeski Madfinger będzie mógł rozpocząć sprzedaż już w sierpniu. Wtedy bowiem miałby się pojawić pierwszy tablet z czterordzeniowym chipsetem Nvidii, za którego stworzenie odpowiadać miałaby… Motorola.Podobne Posty

https://caseworld.pl/