Friday, December 13th 2019

lut
2018
7

Smartfon dla każdego – jaki powinien być?

Urządzenie wszechstronne jest przydatne i pomocne każdego dnia. Jakie cechy musi mieć smartfon praktyczny i skuteczny w rękach użytkownika?

androidal-pl

Telefon uniwersalny – czyli jaki?

Na przestrzeni lat smartfon stał się urządzeniem podstawowego użytku, które posiada właściwie każdy. Być może nie zdajesz sobie sprawy, jak często z niego korzystasz i w jak wielu momentach jest właściwie niezbędny. Za pomocą telefonu nie tylko kontaktujesz się z klientami czy rodziną, lecz także płacisz rachunki, obsługujesz swoje konto bankowe, zamawiasz taksówkę czy kolację do domu, planujesz cały dzień albo organizujesz kolejność pracy. A to tylko kilka z zastosowań komórki.

Ogromne możliwości daje już sama obsługa Internetu. Standard LTE przyspiesza transmisję danych do poziomu, który do tej pory był niespotykany w urządzeniach mobilnych. Dzięki temu nie musisz nerwowo oczekiwać na zbuforowanie filmu on-line czy nadmiernie długo pobierać duże pliki.

Kluczowe są multimedia

Uniwersalny i funkcjonalny telefon to również klasowe zestawy multimedialne, które pozwalają na słuchanie muzyki w wysokiej jakości lub zapisywanie zdjęć i filmów. Na to właśnie baczną uwagę zwracają użytkownicy i eksperci. Wiele osób słucha muzyki czy ogląda wideo ze swojego smartfona – np. umilając sobie codzienną podróż do pracy.

Znakomitą jakością dźwięku charakteryzuje się Samsung Galaxy S7. Zastosowanie przez producentów z Korei Południowej nowoczesnych technologii przyniosło spektakularny efekt. Słuchając utworów Twojego ulubionego artysty, odniesiesz wrażenie, że jesteś na prywatnym koncercie w świetnie przygotowanej akustycznie sali.

Samsung Galaxy S7 robi również wrażenie pod względem parametrów optycznych. Pomyśl tylko, jak często korzystasz z aparatu czy kamery w swoim telefonie. Chwil godnych zapisania z pewnością nie brakuje – rodzinna uroczystość, urlop ze znajomymi czy kameralne spotkanie z przyjaciółmi. Wiele z tych kadrów warto zapisać w pamięci telefonu, by móc do nich w dowolnej chwili wrócić. Kluczowe jest oczywiście nie tylko samo ich zapisanie, ale również format i jakość. Aparat główny Dual Pixel z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix to gwarancja zdjęć ze znakomitą ostrością i głębokimi barwami. Wykonane fotografie będą przypominały dzieła prawdziwego artysty.

Nie można zapominać o możliwości nagrywania filmów. Większość telefonów posiada podzespoły pozwalające o rejestrację wideo w jakości HD, natomiast Samsung 7 z rodziny Galaxy może rejestrować filmy aż czterokrotnie lepsze – czyli w 4K. Tak doskonały poziom szczegółowości, ostrości i płynności sprawia, że materiał wygląda niczym realne wydarzenia. Bez problemu można go potem oglądać na ekranie domowego telewizora czy nawet z pozycji projektora.

Samsung Galaxy S7 – jaki jeszcze powinien być uniwersalny telefon?

Smartfon uniwersalny to przede wszystkim smartfon praktyczny. Dlatego też bardzo cenionym atrybutem jest prostota obsługi. Galaxy S7 posiada jeden z najpopularniejszych i najlepszych systemów operacyjnych na świecie – chodzi oczywiście o Androida. Częste aktualizacje stale usprawniają jego funkcjonowanie, a do tego jest nadzwyczaj intuicyjny. Dzięki temu problemów z obsługą telefonu nie mają nawet osoby, które po raz pierwszy spotykają się z tym oprogramowaniem.

Największym mankamentem większości telefonów na rynku jest słaba bateria wymagająca częstego ładowania. Akumulator w Samsungu Galaxy S7 ma aż 3000 mAh oraz specjalną funkcję szybkiego ładowania, w tym również bezprzewodowego.

Wszystko to sprawia, że Galaxy S7 to telefon niezawodny i uniwersalny właściwie do granic możliwości. Jego szeroka funkcjonalność bezpośrednio wpływa na fakt, że sprawdza się w zasadzie w każdych okolicznościach.Podobne Posty