Tuesday, February 18th 2020

lip
2017
18

Solidny i uniwersalny LG K10

istock-520095624-0726

Większość z nas nie wyobraża sobie nawet jednego dnia bez smartfona. Jeżeli bez komórki czujesz się jak bez ręki, sprawdź funkcjonalny model LG K10.

Smartfon na każdy dzień

Telefon komórkowy stał się czymś w rodzaju bielizny – masz ją zawsze przy sobie i prawdopodobnie nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu czy mieszkania tak bez jednego, jak i drugiego. Smartfon to nieodłączna część życia każdego z nas, a jego obecność jest wyraźnie zaznaczona w wielu aspektach codzienności. Jego funkcjonalność nie ogranicza się do szeroko rozumianej komunikacji. Za sprawą specjalnych aplikacji to także źródło wiedzy i rozrywki, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz.

Warto zadbać o to, aby w twojej torebce czy klapie marynarki znajdował się telefon jakościowy i funkcjonalny, który ułatwi załatwienie sprawunków i zorganizowanie dnia, a do tego będzie bezawaryjny oraz prosty w obsłudze. I oczywiście nie zrujnuje twojego budżetu podczas zakupu. Wiele takich modeli znalazło się w ofercie LG, a na szczególne wyróżnienie zasługuje model K10.

K10 – jakość i elegancja

Już na pierwszy rzut oka widać, że K10 to telefon dopracowany pod każdym względem. Obudowa w nowoczesnym stylu nawiązuje do klasycznych modeli LG, tworząc w ten sposób świeżą i lekką kompozycję. Ramka na boku dodaje urządzeniu elegancji, a delikatnie zaokrąglone krawędzie wpływają na komfort chwytu oraz jakość użytkowania. Dzięki temu smartfon nie wyślizguje się z dłoni oraz pozwala na wygodne korzystnie za pomocą jednej ręki.

Projektanci i konstruktorzy LG K10 wykorzystali podzespoły renomowanych producentów, które zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. Dlatego też ten telefon jest właściwie bezawaryjny i nadzwyczaj wytrzymały. Nawet długotrwałe użytkowanie nie wpływa negatywnie na jego działanie, dzięki czemu nie zacina się ani nie zawiesza.

Atutem nowej wersji K10 są multimedia. Telefon uzbrojono w znakomity wyświetlacz o przekątnej 5,3 cala. Taka wielkość pozwala na komfortowe oglądanie zdjęć, a nawet filmów. Dzięki temu telefon staje się również przenośnym odtwarzaczem dowolnych plików, a ty możesz obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu lub vloga na YouTube w drodze do pracy czy na uczelnię.

Nie można zapomnieć o parametrach optycznych. Dwa aparaty (przedni i tylny) to gwarancja rejestracji obrazów w wysokiej rozdzielczości oraz z doskonałym odwzorowaniem szczegółów. Odpowiadają za to matryce 13 Mpix i 5 Mpix. Głęboka wyrazistość barw pozwala na tworzenie znakomitych zdjęć, których nie powstydziłby się profesjonalny fotograf. A wszystkie zapisane materiały można w dowolny sposób edytować. Warto skorzystać także z dedykowanych aplikacji, pozwalających na tworzenie filmów ze zdjęć i wideo znajdujących się w pamięci telefonu.

Przy okazji zdjęć wspomnieć trzeba o bardzo praktycznej funkcji – Tap&Shot. Dzięki temu fotografię można wykonać poprzez kliknięcie w dowolne miejsce na ekranie. Każdy, kto choć raz robił zdjęcia smartfonem wie, jak kłopotliwe może być uchwycenie pożądanego kadru poprzez nieudane próby naciśnięcie guzika na bocznej części obudowy.

LG K10 dla każdego

Jak przystało na urządzenie codziennego użytku, smartfon ten jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. Co jednak istotne, K10 to tylko jeden z doskonałych telefonów LG, które zostały wykonane z najwyższą starannością. Warto zaufać marce z wieloletnią tradycją oraz potężnym doświadczeniem. LG wciąż wdraża coraz to nowsze innowacyjne technologie, które mają wpływ na życie każdego z nas.Podobne Posty