Sunday, January 24th 2021

wrz
2011
8

Space Invaders dla Androida już dostępne

Space Invaders to jedna z tych klasycznych gier, którą bez cienia wątpliwości można określić jako kultową. Stworzona w 1978 roku przez Taito prosta strzelanka kosmiczna zagościła już prawdopodobnie na wszystkich platformach. Poza jedną – Androidem. Producent świadom był zapewne tego uchybienia i z tego też względu przygotował odświeżoną wersję gry Space Invaders Infinity Gene.

Gra wita nas klasyczną rozgrywką, w której zastępy obcych najeźdźców nieubłaganie zbliżają się do Ziemii. Po rozstrzelaniu wszystkich z pojazdów rozgrywka wkracza na nowy pułap. Space Invaders dla Androida stają się scrollowaną pionową strzelanką utrzymaną w graficznej oprawie z przełomu lat 70 i 80 ubiegłego stulecia.

Rozgrywka zapowiada się wyjątkowo jednak na przeszkodzie staje cena. Za grę dostępna w Android Market trzeba zapłacić ~23,35 PLN. To zdecydowanie dużo jeśli spojrzeć na inne gry znajdujące się w tym przedziale cenowym. Warto jednak uskładać te kilka złotych, by móc cieszyć się nostalgicznym powiewem młodości.Podobne Posty

https://caseworld.pl/