Thursday, August 6th 2020

kwi
2012
24

T-Mobile wprowadza laptopy i netbooka za złotówkę w niskich abonamentach

To, że elektronika tanieje z dnia na dzień wiadomo nie od dziś. Jednak dla niektórych ceny plasujące się w granicach 800 zł za urządzenie nadal są zbyt wysokie. Dużo łatwiej przekonać klientów do zakupu kusząc ich symboliczną “złotówką”. Tym tropem podąża T-Mobile i oferuje netbooka i laptopy w abonamencie wynoszącym zaledwie 39.90 zł miesięcznie właśnie w tej cenie. Umowa za 39 złotych dotyczy aktualnych klientów. Osoby nie korzystające dotąd z usług dawnej Ery muszą zapłacić za powyższy abonament o 10 złotych drożej. Poniżej notatka prasowa ze strony operatora:

Laptopy i netbook za złotówkę w najniższych abonamentach na rynku

  • Dla klientów T-Mobile Samsung N102SP za złotówkę w abonamencie za 39,90 zł

___________________________________________________________________

T-Mobile wprowadza 25 kwietnia specjalne promocje na nowoczesne urządzenia z mobilnym dostępem do Internetu w niższych abonamentach.

Netbook Samsung N102SP będzie oferowany w abonamencie o wartości 49,9 zł z 4 GB pakietem danych. Laptopy, m.in., Samsung NP300E5A, będą dostępne dla nowych klientów w abonamencie za 79,9 zł z pakietem 5 GB danych. W przypadku obu wartości abonamentów umowa będzie zawierana na 48 miesięcy.

Laptopy i netbook będą dostępna dla obecnych klientów T-Mobile z dodatkowym upustem 10 złotowym na abonament.

 

A o to i zdjęcie netbooka Samsunga, którego możemy stać się właścicielem za złotówkę. Być może nie powala specyfikacją jednak za taką cenę zawsze można się skusić. Jak powiadają “lepszy rydz, niż nic”. Zaciekawiła Was ta oferta?

 

 Podobne Posty

https://caseworld.pl/