Thursday, October 22nd 2020

lut
2011
15

Tablet Orange w Polsce

Niespodziewanie podczas konferencji Orange pojawiła się informacja o wprowadzeniu do sprzedaży tabletu firmowanego nazwą sieci. Jego producentem będzie chiński Huawei. Urządzenie z Androidem na pokładzie wejdzie do sprzedaży w Polsce, Hiszpanii, Rumunii i Słowacji. I tylko tam.

Orange Tablet

Wszystko wskazuje na to, że tym tabletem sprzedawanym przez sieć będzie jeden z tabletów produkowanych pod szyldem Slim. Na specyfikację, będziemy musieli jeszcze poczekać. Wiemy tylko, że systemem instalowanym na Orange Tablet będzie Android 2.1, czyli raczej będzie to urządzenie z półki budżetowej.

Yves Maitre, wiceprezes odpowiedzialny za dział urządzeń przenośnych i multimediów podkreślił, że tablety są niezwykle popularnym i rosnącym segmentem rynku elektroniki użytkowej. “Chcemy zaproponować naszym klientom najlepszy możliwy wybór urządzeń, spełniających ich wymagania tak pod względem budżetowym jak i specyfikacji” – powiedział Maitre. Dodał, że poprzez szeroki wachlarz ofertowy siedmio- i dziesięciocalowych tabletów, Orange pragnie umożliwić dostęp do treści i usług dla swoich klientów. Zapowiedział też, że w 2011 roku portfolio tabletów i smartfonów będzie się powiększać.

Orange Tablet

“Kraje, w których będzie sprzedawany Orange Tablet zostały wybrane uwagi na niską siłę nabywczą ich mieszkańców, która spowalnia sprzedaż tabletów produkowanych przez Apple oraz Samsunga” – tłumaczy Anne Bouverot z Orange. Każdy z nich ma otrzymać specjalne taryfy, w których sprzedawany będzie tablet. Bouverot dodała, że w zależności od czasu trwania umowy cena urządzenia może wynosić nawet jeden euro.Podobne Posty

https://caseworld.pl/