Thursday, October 1st 2020

maj
2012
27

Trzy nowe Samsungi przy okazji premiery Galaxy S III?

Żyjemy w stosunkowo trudnych dla kreatorów czasach. Prawnicy atakują ze wszystkich stron, na każdą podjętą decyzję trzeba mieć odpowiedni papier, że było się pierwszym, że nikogo się nie kopiuje, nie przerabia, lub że nazwy nowych produktów nie były wcześniej użyte.

Dlatego też nie ma się co dziwić, że Samsung już teraz zarejestrował i “zaklepał” sobie trzy nazwy, które najprawdopodobniej będą posiadały kolejne modele z serii Galaxy. Brzmią one co najmniej intrygująco: Galaxy Rush, Galaxy Amp i Galaxy Helm.

Rzecz jasna nie wiadomo kiedy nowe smartfony (a może i tablet?) się pojawią – może to trwać zarówno kilka miesięcy, jak i kilka dni. Już za chwilę oczekiwana premiera Samsunga Galaxy S III w sprzedaży, a znając życie i sposób myślenia marketingowców można przypuszczać, że wraz z osławioną trójką pojawi się kilka mniej znaczących, tańszych modeli.  Wszystkie z pewnością skorzystają z ogromnego zamieszania, jakie Samsungowi przy okazji premiery Galaxy S III udało się osiągnąć, zwiększając tak przychody firmy, jak i popularność coraz liczniejszej rodziny Galaxy.Podobne Posty

https://caseworld.pl/