Thursday, October 22nd 2020

lip
2012
19

Walkman F800 ujawniony: Sony powraca do korzeni z pomocą Androida

Sony niedawno zapowiedziało nową serię Walkmanów, tym razem nie telefonów sygnowanych charakterystycznym “W”, a odtwarzaczy MP4. Jeden z nich będzie w całości oparty na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich - F800. Będzie zatem posiadał większość możliwości telefonów działających pod tą samą platformą, między innymi pobieranie aplikacji i gier z Google Play za pomocą Wi-Fi bądź Bluetooth.

Wbrew pozorom nie powinno to być uciążliwe, ponieważ urządzenie zostało wyposażone w 3,5 calowy ekran z technologią multitouch. Ładowanie będzie przebiegać tak jak w większości smartfonów – przez złącze USB, które umożliwia również dostęp do pamięci masowej na PC. Bateria także wygląda na porządną, pozwoli na 20 godzin odtwarzania muzyki lub 4,5 godziny filmów bez przerwy.

Co jednak odróżnia F800 od innych urządzeń z tej kategorii? Sony zarzeka się, że oryginalny design oraz nowatorska technologia Clear Audio, dostarczająca czysty dźwięk pełen głębokich basów i niemal brakiem przesłuchów między kanałami stereo.

Walkman F800 będzie sprzedawany w trzech różnych wersjach różniących się pojemnością – 8GB, 16GB i 32GB. W każdym zestawie dołączone zostaną markowe słuchawki od Sony. Jeśli znudzi wam się korzystanie z nich, pozostaje jeszcze fakt, że odtwarzacz jest zintegrowany z głośnikami xLoud. Ceny oraz data premiery wszystkich produktów z nowej serii nie jest jeszcze znana.Podobne Posty

https://caseworld.pl/