Monday, July 13th 2020

cze
2016
22

Wieczór kawalerski pełen śmiechu i magicznych prezentów

Wieczór kawalerski, który jest pełen śmiechu i magicznych prezentów to najlepsza zabawa, jaką można zorganizować dla Pana Młodego. Wieczór kawalerski organizuje zwyczajowo świadek i najbliższy przyjaciel, osoba zaufana, która zna Pana Młodego jak nikt inny. Doskonale zatem powinna wiedzieć, jak ta osoba lubi się bawić oraz, który prezent najbardziej ją ucieszy. Nie zawadzi jednak wszystkiego skonsultować z najbardziej zainteresowanym, gdyż jakby nie było, to jest po prostu jego wieczór.

Wieczór kawalerski pełen śmiechu i magicznych prezentów

Ostatni wieczór na wolności Pana Młodego

Każdy wieczór kawalerski organizowany jest i spędzany w towarzystwie tylko i wyłącznie osób płci męskiej. Założeniem tej bardzo popularnej imprezy jest zażycie po raz ostatni przed ślubem wszelkich przyjemności niedostępnych już po ślubie. Za wieczór kawalera płacą zawsze zaproszeni przyjaciele, a kawaler jest ich gościem, choć to na jego cześć jest organizowane przyjęcie. Zasada organizacji wieczoru kawalerskiego jest jedna – podczas tego spotkania towarzyskiego powinno być przede wszystkim wesoło i w guście kawalera. Zabawa musi być tak zorganizowana, by kawaler zapamiętał ją do końca swojego życia. I niekoniecznie trzeba iść zaraz do klubu go-go lub na typową popijawę w pubie. Doskonała impreza może się odbyć na quadach, czy w modnych bus-party albo w stylowej limuzynie. Tu wszystko jest dozwolone. Liczy się bowiem dobry pomysł i doskonała zabawa.

Prezenty bez obrazy kawalera
Prezenty na wieczór kawalerski z Goodies.pl to jeden z gwoździ programu imprezy, choć najważniejszym jest sama impreza kawalerska. Prezenty wręczane są indywidualnie przez zaproszone osoby lub wspólnie. Mogą to być różne gadżety – od erotycznych do praktycznych przedmiotów codziennego użytku, warto jednak pamiętać, że wszystkie powinny być wesołe. Do woli bowiem można żartować z utraconego stanu wolnego, sugerować stan więzienny itp. Nie powinno się jednak żartować ze spraw oczywistych. Jedną z nich jest postać samej narzeczonej, bo zamiast uśmiechu można wywołać zażenowanie, konsternację lub nawet złość i spowodować, że kawaler się obrazi.

Jak wybrać idealny prezent na wieczór kawalerski?

Przede wszystkim mierzymy swoje siły na zamiary, czyli liczymy kasę, choć na taką okazję nie powinno się oszczędzać – w końcu to najlepszy kumpel się będzie żenił. Co kupujemy? Od wesołych gadżetów erotycznych w stylu cycatej poduszki, dmuchanej lalki, do eleganckich lub zabawnych much, krawatów i zabawnych slipków po występy zawodowych striptizerek. A, jeśli nasz kumpel to twardy gość – kupmy mu odlotowe mocne wrażenia w stylu lotu balonem lub szybowcem, skoku ze spadochronem czy skoku na bungee. Polecane są także jazdy samochodem takim jak Ferrari na torze wyścigowym.

Prezenty ze sklepu lub nie

Prezenty na wieczór kawalerski mogą być różne – kupione w sklepie i wykonane samodzielnie. Jeśli potrafis, wykonaj na przykład certyfikat kawalera czy wieczoru kawalerskiego, namaluj plakat lub wykonaj kulę na łańcuchu, którą przymocujesz do nogi twojego przyjaciela. Będzie na pewno zadowolony i uśmieje się do łez.



Podobne Posty