Tuesday, July 14th 2020

sie
2012
20

Wkrótce światowa premiera LG Optimus Vu

Szczęściarze z Japonii i Korei już mogą kupować najnowsze urządzenie produkcji LG, reszta świata musi jednak jeszcze chwilę poczekać. A sprzedawać będzie się świetnie, bowiem LG donosi, że Optimus Vu już znalazł 500.000 nabywców w samej Korei Południowej. Nie ma powodu przypuszczać, by reszta fanów zielonego robota na naszej planecie była sprzętem mniej zainteresowana.

W przyszłym miesiącu nastąpi premiera globalna – LG Optimus Vu trafi do sklepów na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej.

Przypomnijmy, że LG Optimus Vu to swego rodzaju odpowiedź na “phablet” od Samsunga, czyli Galaxy Note. Jednak urządzenie nie posiada typowego dla smartfonów ekranu w rozmiarze 16:9 lub 16:10, tylko 4:3, co w jeszcze większym stopniu czyni z Vu tablet. Przekątna ekranu ma mieć długość pięciu cali, a rozdzielczość to bardzo klasyczne 1024×768 pikseli. Wewnątrz urządzenia znajdziemy dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.5Ghz, a system operacyjny to Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.Podobne Posty