Sunday, September 27th 2020

wrz
2011
8

Zdjęcie blokady z europejskich modeli HTC EVO 3D już możliwe

HTC umożliwiło zdjęcie blokady z bootloadera dla telefonów EVO 3D dostępnych na rynkach europejskim i kanadyjskim. Firma, podążając obraną w lipcu ścieżką, dodaje kolejne urządzenie, które użytkownicy mogą swobodnie, we własnym zakresie odblokować. Z małą pomocą aplikacji stworzonej przez tajwańskiego producenta.

HTC EVO 3D jest drugim – po HTC Sensation – urządzeniem, które jest włączane do programu zdejmowania bootloaderów. Akcję tę wymusili na HTC konsumenci, których nieustanne prośby i petycje kierowane pod adresem spółki, przekonały firmę do zmiany polityki związanej z zabezpieczeniami swoich urządzeń.

Strona HTCDev umożliwia w łatwy i bezkonfliktowy sposób zdjąć blokadę z bootloadera. Po co ją zdejmować? Jeśli wiecie w jaki sposób funkcjonują telefony z Androidem oraz sam system otwiera to nieograniczone możliwości modyfikowania systemu, wgrywania własnych modyfikacji lub funkcjonujących w sieci customowych ROMów. Jeśli jednak smartfon służy Wam przede wszystkim jako narzędzie pracy, w której nie jest wymagana znajomość języków programowania, zdejmowanie blokady nie jest Wam niezbędne.

Wszystkiego dowiecie się ze strony HTCDev.Podobne Posty

https://caseworld.pl/