Thursday, August 6th 2020

lip
2011
5

Zenonia 3 już w Android Market. Za darmo.

Jedna z najczęściej pobieranych gier dostępnych w Android Market – Zenonia – doczekała się kolejnej odsłony. Trzecia już część przygód Regreta przede wszystkim usprawniony gameplay, ulepszona grafika i dostosowanie gry do nowych urządzeń. Oprócz udoskonalonych, stałych elementów gry, nowa część przynosi nowe atrakcje. Wszystko to, jak na razie za darmo. Spieszcie się zatem z pobieraniem.

Zenonia 3 to 227 unikalne mapy świata Migardu i 136 questów czekających na graczy. W nowej części pojawiają się nowe typy klas: Sword Knight, Shadow Hunter, Mechanic Launcher i Nature Shaman. Developer, GAMEVIL, dodał także nowy typ rozgrywki – Execution Room Mode – pozwalający na grę w trybie single player oraz asynchronicznym trybie kooperacji. Wśród nowych elementów znalazło się także do zdobycie 47 tytułów oddziałujących na bohatera dodatkowym efektem wzmocnienia cech.

Poprzednie cześci, Zenonia i Zenonia 2, dostępne są w Android Market w opcji płatnej w cenie ~2,70 PLN. Nie wiadomo niestety do kiedy potrwa promocja Zenonii 3.Podobne Posty

https://caseworld.pl/