Sunday, October 17th 2021

cze
2011
9

Shadowgun nie tylko dla Tegry

Shadowgun nie będzie exclusivem dla urządzeń z procesorami Nvidia Tegra 2 i Kal-El! Twórcy gry – czeskie studio Madfingers – zdecydowali, że powstanie wersja także dla urządzeń wyposażonych w procesory innych producentów. Chwała im za to!

Do tej pory mogliśmy przyjrzeć się screenom i krótkim demonstracjom tej rewelacyjnie zapowiadającej się gry z gatunku TPP-action. Tym razem maniacy z DroidGamers odwiedzający targi E3 w Los Angeles, dorwali w swe ręce tablet z wersją prezentacyjną Shadowgun. I na prawdę jest na co czekać. Premiera zaplanowana jest na wrzesień.

Madfingers ściśle współpracowali z Nvidią nad stworzeniem tytułu i dostosowaniem go dla tabletów z dwurdzeniowym procesorem Tegra 2 i czterordzeniowca znanego jeszcze pod nazwą Kal-El. Programiści mieli zatem doskonałą okazję by dodać Nvidia Physx, ale także obiecująco wyglądające grafiki i świetlny rendering by jak najbardziej zbliżyć się do jakości gier z konsol. Z tych dobroci niestety nie skorzystają właściciele tabletów z konkurencyjnymi procesorami. Wersja przeznaczona dla ich urządzeń będzie dostosowana do ich możliwości, a tym samym fizyka i efekty świetlne zostaną ograniczone do poziomu pozwalającego na płynną grę.Podobne Posty