Saturday, July 4th 2020

sie
2012
13

11 bit Studios zapowiedzialo trzy nowe gry, w tym sequel Anomaly: Warzone Earth

Polskie studio 11 bit Studios, które do tej pory stworzyło jedynie Anomaly: Warzone Earth, zapowiedziało trzy kolejne tytuły. Są nimi sequel Warzone Earth z podtytułem Korea, zręcznościówka arcade Funky Smugglers oraz gra logiczna Sleepwalker”s Journey.

Najciekawsza z tych produkcji to zdecydowanie Anomaly: Korea, efektowny tower defence osadzony w przyszłości. W przeciwieństwie do konkurencyjnych tytułów z tego gatunku – posiada dosyć rozbudowaną i sensowną fabułę. W nowej odsłonie naturalnie pojawią się nowe jednostki, misje i ulepszenia. Grafika także wygląda na nieco lepszą od poprzedniej części. Tym razem zostały zapowiedziane jedynie wersje mobilne (Warzone Earth wyszło również na PC i konsole), czyli Android i iOS.

Funky Smugglers będzie dosyć nietypową grą. Będąc ochroniarzem na lotnisku musimy wyłapywać podejrzane przedmioty, które ludzie próbują przemycić na samolot. Wszystko to w stylu funky lat 70-tych. Główną zaletą tej produkcji ma być ciekawy tryb multiplayer i klimatyczny soundtrack. Wyjdzie na PC, Maca, Androida oraz iOS.

Ostatnią z nich jest Sleepwalker’s Journey. Naszym zadaniem w niej jest opieka nad lunatykiem Moonboyem i prowadzenie go z powrotem do łóżka. Oczywiście, żeby nie było za łatwo, po drodze będzie na nas czekać masa pułapek i przeszkód. Za pomocą dotyku trzeba je wszystkie przesuwać z drogi naszego bohatera. Premiera, tak jak wyżej, będzie dotyczyć platform – PC, Mac, Android i iOS.

Pozostałe screeny możecie obejrzeć na oficjalnej stronie 11 bit Studios. Kolejne informacje i materiały zostaną zaprezentowane na tegorocznym gamescomie.Podobne Posty