Wednesday, November 25th 2020

kwi
2011
19

Co nowego w Android Market Tegra Zone

Są takie rejony w Android Market niedostępne dla zwykłych śmier… tfu, użytkowników. Mam na myśli m.in. Tegra Zone. Ale czasem warto spojrzeć na to, co się dzieje w tych zakamarkach dla wybranych. Oto najbliższe tygodnie przyniosą ciekawe pozycje: Riptide GP, Bang Bang Racing, Galaxy On Fire 2 i Pinball HD.

Riptide GP to klasyczne wyścigi, jednakże osadzone w realiach sportów motorowodnych. Dosiadając skuter wodny, przemierzamy przygotowane przez autorów tory umieszczone w futurystycznej wizji zalanego wodą świata. Przywodzi to na myśl skojarzenia z Wipeout i Rapid Racer. Wizualnie zapowiada się na prawdę ciekawie. Może nie będzie to wyciskanie siódmych potów z Tegry 2, ale z pewnością gra pokaże do czego chipset Nvidii jest zdolny. Premiera zapowiadana jest na 16 maja 2011.

Bang Bang Racing to z kolei propozycja wyścigów od Playbox. Jest portem gry dostępnej na Playstation 3 i XBOX 360.Tytuł prezentuje się nad wyraz barwnie i humorystycznie. Rzekłbym, dopracowane i dopieszczone graficznie Micro Machines z początku lat ’90. Ciekawa również jest perspektywa, bo wykorzystuje ona rzut izometryczny na obszar gry, mimo utrzymania obiektów w pełnoprawnym środowisku 3D.

Niektórzy z Was z pewnością słyszeli lub czytali gdzieś o Galaxy on Fire 2. Jest ona już dostępna dla Androida, ale wyłącznie dla posiadaczy telefonu Sony Ericsson Xperia Play. Warto podkreślić, że jest także portem tytułu dostępnego dla iOS. Twórcy – Fishlabs – ogłosili jednak, że wersja “odpicowana” trafi dla właścicieli urządzeń wyosażonych w Tegrę 2. Możecie spodziewać się wzbogaconych graficznie lokacji znanych z poprzednich wersji gry. Będzie ona bowiem wykorzystywać OpenGL ES 2.0.

Ostatni z zapowiadanych gier pochodzi ze studia Gameprom, mocno zakorzenionego w AppStore. Rynek Androida stoi jednak przed nimi otworem, jeśli planują publikować takie gry jak Pinball HD. Eleganckie, dopracowane tekstury i skomplikowane i pomysłowe stoły są fundamentem sukcesu tego typu gier. Patrząc na screeny zapowiadające tytuł, można spodziewać się sporego przeboju. Dostępne tryby rozgrywki to m.in. misje wykonywane na trzech dostępnych stołach: “Wild West”, “Deep” i “Jungle Style”. Życzymy zatem jak najmniej tiltów.Podobne Posty

https://caseworld.pl/