Tuesday, September 29th 2020

cze
2011
24

Cut the Rope dla Androida – lepiej późno niż wcale

Według twórców jeden z najpopularniejszych gier dostępnych do tej pory wyłącznie dla iOS – Cut hte Rope – wkrótce oznacza 8 miesięcy. Tyle bowiem przyszło nam czekać na androidową wersję tej gry odświeżającej pomysł węża, połykającego wszystko, co napotka na swej drodze. Ale jest, cieszmy się. Wprawdzie podwoje Android Market jeszcze dlań zamknięte, ale chętni pobiąrą grę z GetJar.

W trakcie przygotowań gry dla platformy Androida, powstała niezliczona ilość tytułów kopiujących pomysł lub wręcz jawnie klonujących grę. Cóż, kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi. Niemniej jednak twórcom gry – studio ZeptoLab – należą się brawa za stworzenie jednak z najciekawszych i najbardziej wciągających gier dostępnych dla klientów Apple.

Zadaniem gracza jest dostarczenie wężowi posiłku. Ten zawieszony jest na linie (bądź linach), a my w odpowiedniej kolejności i momencie ruchem palca odcinamy kolejne sznurki. Wszystko najlepiej robić w ten sposób, by wężowy przysmak – po drodze do paszczy swojego konsumenta – zebrał dla nas jak największą liczbę punktowanych gwiazdek.

Gra dostępna jest bezpłatnie na stronie GetJar. Chowajcie telefony przez pociechami – popularna wśród czterolatków.Podobne Posty

https://caseworld.pl/