Tuesday, July 14th 2020

sie
2012
15

Humble Indie Bundle: Już niedługo trzecia edycja zestawów niezależnych gier na Androida

Pojawiły się już przecieki dotyczące kolejnej odsłony Humble Indie Bundle, będzie nią “Humble Bundle for Android 3″. W ostatnich zestawach dedykowanych Androidowi pojawiły się m.in. takie hity, jak EDGE, Anomaly: Warzone Earth, Canabalt, Swords & Soldiers czy World of Goo.

Jeśli pierwszy raz słyszycie o tym evencie, to jest to akcja mająca na celu pomoc niezależnym twórcom gier. Działa już od dwóch lat i cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Kupujący mogą wybrać dowolną kwotę, jaką chcą przelać na rzecz akcji i jaka część z niej ma być przeznaczona dla organizacji charytatywnych, producentów kupowanych tytułów oraz organizatorów HIBa.

Tym razem powinniśmy dostać strategię Uplink, zręcznościówkę rytymiczną BIT.TRIP BEAT, grę logiczną SpaceChem, tower-defence Fieldrunners oraz jeśli zapłacimy cenę powyżej średniej wpłacanej kwoty, do pakietu dołączy kosmiczny shoot’em up Spirits. Później prawdopodobnie zostanie dodane Machinarium. Co ciekawe, BIT.TRIP BEAT nie doczekało się do tej pory edycji na Androida. Czyżby organizatorzy szykowali dla nas premierę?

Gdy tylko Humble Bundle for Android 3 wystartuje, natychmiast was poinformujemy.Podobne Posty