Monday, June 1st 2020

maj
2012
12

Ice Cream Sandwich dla LG Optimus 2X jeszcze bardziej opóźniony?

Bardzo nieprzyjemne wieści nadciągają ze strony producenta pierwszego smartfonu z Androidem wyposażonego w dwurdzeniowy procesor. Użytkownicy od dawna są trzymani w niepewności co do przyszłości swojego urządzenia, swego czasu nawet chodziły słuchy, że LG Optimus 2X najnowszej wersji Androida w ogóle nie dostanie. Na szczęście koreańska firma szybko się zorientowała, że tak postępować nie można, i Ice Cream Sandwich ostatecznie został zapowiedziany, lecz dopiero na drugi kwartał 2012 roku.

To jednak wcale nie musi być prawdą. Dzięki singapurskiemu fanpage’owi LG na Facebooku dowiedzieliśmy się właśnie, że Ice Cream Sandwich zostanie przygotowany dopiero na kwartał trzeci. Stawia to w jeszcze gorszym świetle koreańczyków, bowiem we wrześniu spodziewamy się następnej prezentacji Google I/O, a na niej prawdopodobnie dowiemy się znacznie więcej o następnej wersji Androida, oznaczonej numerem 5.0 i nazwą Jelly Bean. Oznaczałoby to prawdziwą katastrofę wizerunkową – udostępnić aktualizację dopiero wówczas, gdy debiutuje już następna wersja systemu.

Informacja naprawdę przerażająca. Jak daleko posuną się jeszcze producenci względem tych, którzy im zaufali, którzy powinni być dla nich na pierwszym miejscu? A skoro flagowy Optimus 2X ma mieć takie opóźnienie, to co z pozostałymi modelami, także czekającymi w kolejce?

Źródło informacji: Fan Page LG SingapurPodobne Posty