Thursday, March 21st 2019

cze
2011
8

OnLive Player wystartuje jesienią

Pamiętacie zapewne plotki na temat zakupu przez HTC firmy OnLive, świadczącej usługi streamingu gier? Gdzieś tak w okolicach kwietnia, przy okazji premiery HTC Flyer. Teraz możemy już oficjalnie potwierdzić zarówno transakcję jak i start wspomnianego serwisu. I to nie tylko dla tabletów z Androidem, ale również iPadów. Początek zapychania łączy, jesienią.

Okazją do prezentacji OnLive Player, propozycji rewolucjonizującej rynek gier, są trwające w Los Angeles targi E3, mekka wszystkich graczy. Na pierwszej linii ognia pojawi się jednak – przed wszystkimi innymi slate’ami – HTC Flyer. Już w sierpniu zainteresowani będą mogli sprawdzić się w różnego rodzaju grach, za uruchamiani których będą odpowiadały serwery OnLive, a gracz, czy to przy pomocy dotyku czy też specjalnie stworzonego kontrolera, będzie wydawał komendy postaciom uczestniczącym w rozgrywce.

Wśród zapowiadanych tytułów znajdą się m.in. Assassin’s Creed: Brotherhood, Split Second: Velocity, NBA 2K11, Homefront, Pure, Amnesia i przynajmniej 94 inne tytuły.Podobne Posty