Thursday, August 5th 2021

mar
2018
29

Podrasuj swój telefon – sprytne i nowoczesne gadżety, które Cię zaskoczą

Już od kilku lat smartfony towarzyszą nam na każdym kroku, przez co niemalże nie można wyobrazić sobie życia bez nich. Dzisiejszy rynek jest wręcz przesycony gadżetami, które dodatkowo podnoszą ich funkcjonalność. Zobacz, w co możesz doposażyć swój smartfon, by korzystanie z niego było jeszcze wygodniejsze!

podrasuj-swoj-telefon-–-sprytne-i-nowoczesne-gadzety-ktore-cie-zaskocza-1

Coś dla fanów fotografii

Jesteś miłośnikiem fotografii? Okazuje się, że przy użyciu smartfona możesz robić zdjęcia o jakości porównywalnej do profesjonalnej lustrzanki – wystarczy tylko doposażyć go w kilka gadżetów. Numer jeden to bez wątpienia lampa błyskowa podłączana do gniazda mini jack. Akcesorium sprawdzi się przede wszystkim jako dodatkowe oświetlenie przedniego aparatu, przy którym najczęściej nie ma zintegrowanej diody doświetlającej – teraz Twoje selfie będzie zawsze idealne!

Smartfony możesz też wyposażać w fotograficzne obiektywy – z efektem kociego oka, szerokokątne czy typu makro. Elementy są niewielkie, a przymocowuje się je specjalnym klipsem. Dzięki temu montaż i demontaż trwa tylko chwilę, a Ty możesz cieszyć się profesjonalnym aparatem w każdym momencie.

podrasuj-swoj-telefon-–-sprytne-i-nowoczesne-gadzety-ktore-cie-zaskocza-2

Sprytne etui i breloki

Niestety nowoczesne technologie, z których korzystają smartfony, bardzo obciążają baterię – dotyczy to w zasadzie wszystkich popularnych modeli. Konieczność częstego ładowania nieco ogranicza swobodę korzystania z telefonu w plenerze. Jak sobie z tym poradzić? Na rynku spotkasz się ze specjalnymi obudowami na telefon, które posiadają zintegrowane miejsce na zapasową baterię. Możesz również sięgnąć po etui ze zintegrowaną baterią słoneczną, którą z łatwością naładujesz w miejscach bez dostępu do prądu.

Często zdarza Ci się zapomnieć torebki lub kluczy? Zarówno Tobie, jak i innym zapominalskim, z pewnością przyda się brelok z funkcją lokalizatora! Wystarczy tylko przypiąć go do telefonu, a jego nadajnik do przedmiotu, którego chcesz pilnować. Jeśli oddalisz się od niego za daleko, sygnał akustyczny i świetlny przypomni Ci o zgubie – już nigdy więcej nie zostawisz torebki w kawiarni czy tramwaju!

podrasuj-swoj-telefon-–-sprytne-i-nowoczesne-gadzety-ktore-cie-zaskocza-3

Niezbędnik każdego kierowcy

Alkomat to gadżet, który z pewnością przyda się każdemu kierowcy – dzięki niemu w każdym momencie sprawdzisz, czy jesteś w stanie prowadzić samochód. Nie chcesz nosić przy sobie tak dużego urządzenia? Możesz zainwestować w alkomat podłączany do smartfona. Wystarczy tylko podpiąć go do gniazda micro USB, aby zyskać w pełni funkcjonalny i rzetelny sprzęt do pomiaru stężenia alkoholu w krwiobiegu. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że z łatwością schowasz go do kieszeni – zabierz go ze sobą na grilla w plenerze!

Coś na gorące dni

Gdy upał daje o sobie znać, sytuację w pomieszczeniach ratuje klimatyzacja lub stacjonarne wentylatory. Co jednak zrobić wtedy, gdy znajdujesz się w plenerze, bez dostępu do źródła zasilania? Z pomocą przychodzą tutaj miniwentylatorki kompatybilne ze smartfonem. Wystarczy tylko podpiąć urządzenie do gniazda USB, by zyskać wydajny wiatraczek – od razu poczujesz ulgę!Podobne Posty

https://caseworld.pl/