Thursday, October 1st 2020

cze
2012
10

Samsung Galaxy S III – kolejna wersja, najmocniejsza

Samsung Galaxy S III, jak każdemu fanowi zielonego robota wiadomo, posiada czterordzeniowy procesor Exynos i 1GB pamięci operacynej RAM. Jest to jednak wersja podstawowa flagowego modelu Koreańczyków na rok 2012 – od jakiegoś już czasu wiemy, że powstała kolejna, w której ilość pamięci RAM została zwiększona do dwóch gigabajtów, z kolei procesor z czterordzeniowego stał się jednostką wyposażoną w “zaledwie” dwa rdzenie. Taki typ urządzenia można będzie sobie kupić w Japonii i Kanadzie.

Z całą pewnością nie jestem jedynym, który zadaje sobie pytanie: a dlaczego nie można zrobić “trójki”, która będzie miała wszystko, co najlepsze? Zarówno procesor z czterema rdzeniami, jak i 2GB pamięci? I jak się okazuje, także takie urządzenie powstaje, a szczęśliwym krajem, który otrzyma je w pierwszej kolejności, jest sama Korea Południowa, ojczyzna Samsunga.

Najciekawsza, i z pewnością najpotężniejsza wersja Samsunga Galaxy S III kryje się pod numerem SHV-E210S. Pozostałe parametry urządzenia są standardowe: ekran w rozmiarze 4.8 cala, aparat o sile 8MP, 32GB wbudowanej pamięci oraz bezproblemowa praca w technologii LTE. Smartfon pojawi się na dalekowschodnim rynku już za miesiąc, a o jego ewentualnej dostępności w innych rejonach świata na chwilę obecną nic nie wiadomo.Podobne Posty

https://caseworld.pl/