Saturday, April 10th 2021

sie
2012
2

WikiPad: Tablet ze specjalną nakładką dla graczy jeszcze w tym roku

Jeśli należysz do tej kategorii graczy, którzy lubują się w technologicznych osiągnięciach, ale nic im nie zastąpi fizycznych przycisków – z pewnością ten news wywoła przynajmniej mały uśmiech na twojej twarzy. WikiPad, tablet ze specjalną nakładką dla graczy, pojawi się jeszcze w tym roku. W końcu pojawi się możliwość wyciągnięcia wszystkiego co możliwe z najnowszych gier na Androida.

O ile gry wyścigowe z pewnością nie sprawiają żadnych problemów na tabletach (dzięki zainstalowanym akcelerometrom), o tyle rozgrywka w rozbudowanych grach akcji bądź FPS-ach może być nieco uciążliwa bez przycisków. Na już dostępnych zdjęciach widać, że producent nie powtórzył błędu, którego nie przewidział koncern Sony przy okazji premiery PlayStation Portable – brak drugiego analoga. Grając w strzelaniny na PSP rozglądać się trzeba było za pomocą czterech klawiszy “akcji” (trójkąt, kółko, krzyżyk, kwadrat). Poza tym, bardzo fajnym add-onem w owej nakładce są dodatkowe dwa głośniki, ciekawe czy nie będą przypadkiem zasłaniane rękoma?

Specyfikacja WikiPad przedstawia się całkiem nieźle: ekran 10,1 cala o rozdzielczości 1280×800 pikseli i możliwości wyświetlania obrazu 3D bez okularów, cztero-rdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 T30 1,4GHz, Android 4.1 Jelly Bean, aparat 8Mpx umieszczony na przedzie obudowy oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Wszystkie dotychczas wydane produkcje nie powinny sprawiać najmniejszych problemów takiemu cacku. Niestety sama nakładka dla graczy będzie dostępna dopiero po premierze urządzenia i prawdopodobnie trzeba będzie kupić ją osobno.Podobne Posty

advert