Monday, October 26th 2020

cze
2012
15

Wkrótce premiera Huawei P1 w Europie

Chiński producent Huawei ma na ten rok wielkie plany. Jak się bowiem okazuje, szykuje premierę nie tylko potężnego modelu Ascend D Quad, wyposażonego w czterordzeniowy procesor – niebawem na europejskich półkach pojawi się także jego młodszy i nieco skromniejszy brat – Huawei Ascend P1, z jednostką dwurdzeniową.

Na urządzenie będziemy czekać niedługo, bo zaledwie do lata. Za równowartość około 565 dolarów amerykańskich otrzymamy sprzęt taktowany częstotliwością 1.5Ghz na rdzeń, jest to jednostka TI OMAP 4, bardzo podobna do tej znanej z Galaxy Nexus, lecz odrobinę szybsza. Urządzenie wyposażone jest w ekran Super AMOLED qHD o rozmiarze 4.3 cala, a grubość smartfona to zaledwie 7.7mm.

Ascend P1 ponadto posiada 1GB pamięci RAM, 4GB pamięci ROM, obsługuje HSDPA, wyposażony jest w aparat o sile 8MP z podwójną diodą LED, geotagging i rejestrowanie wideo przy 30 FPS dla rozdzielczości 1080p. Rzecz jasna na pokładzie znajdziemy system operacyjny Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.Podobne Posty

https://caseworld.pl/