Thursday, June 17th 2021

kwi
2012
25

Google Chrome na Androida – niedługo oficjalna wersja

Wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada się na temat przeglądarki dla Androida w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich, którą jest Google Chrome. Jednak jak dotąd wersja była udostępniana jako Beta, a aktualnie jest to już Beta 2. Już niedługo może się to zmienić, jak wynika z raportu CNET.

W najnowszej wersji, jak informuje starszy wiceprezes Chrome and Apps Sundar Pichai, zostało zaimplementowane jeszcze kilka potrzebnych dodatków oraz trików usprawniających działanie. Jedną z nich jest możliwość wyświetlania w wersji Desktop stron, które dotąd wymuszały otwarcie wersji mobilnej. Przeglądarka jest już w fazie, w której developerzy koncentrują się na wyłapywaniu bugów oraz poprawie jakości i stabilności. Jak podkreśla Pan Sundar Pichai stabilność jest dla nich najważniejsza. Zakończenie tego procesu to kwestia tygodni.

Podsumowując te rozważania nadal nie wiadomo, kiedy ujrzymy oficjalną wersję. Również nie został wyjaśniony problem wstecznej kompatybilności z innymi wersjami Androida. Jeżeli Google nie zrobi nic w tym kierunku, jedynie użytkownicy Ice Cream Sandwich będą mogli korzystać z Chroma. Co Wy sądzicie o tej przeglądarce? Uczestniczycie w testach? Podzielcie się wrażeniami!Podobne Posty

https://caseworld.pl/