Niedawno opisywałem pojawienie się zmienionej wersji HTC One S, w której najnowszego Snapdragona zamieniono na model teoretycznie szybszy, ale starszej generacji. Taka sytuacja miała wynikać z faktu, że Qualcomm nie nadąża z produkowaniem flagowego S4. Ktoś tu jednak kręci, bowiem inne firmy właśnie rozpoczynają produkcję modeli, które na pokładzie posiadać będą właśnie Snapdragona S4.

Konkretnie chodzi o południowokoreańskiego producenta KT-Tech, który S4 zaimplementował do swojego najnowszego urządzenia o nazwie Take LTE (KM-100). Smartfon oparty jest oczywiście o system Android w wersji 4.0.4 i jak sama nazwa wskazuje potrafi pracować w technologii LTE.

Ponadto na wyposażeniu znajdziemy zarówno GPS jak i Glonass, baterię o imponującej pojemności 2040mAh i pięciomegapikselowy aparat z tyłu. Z przodu natomiast otrzymamy kamerę o sile 1.3MP, a urządzenie, wzorem innych producentów, będzie posiadało autorską nakładkę na Androida. Take LTE ma 9.9mm grubości, waży 138.5 grama, a ekran wykonany w technologii IPS ma rozmiar 4.5 cala i rozdzielczość 720p.

Co ciekawe, na pokładzie znajduje się także tuner telewizyjny, jednak sprawny raczej tylko w Azji, gdzie jest to od dawna pewien standard. Urządzenie posiada 1GB pamięci RAM, 8GB wbudowanej pamięci z możliwością rozbudowy dzięki kartom microSD, WiFi, Bluetooth 3.0, potrafi także obsługiwać technologię NFC. Pytaniem pozostaje cena oraz dostępność na innych rynkach, niż azjatycki.

527 KOMENTARZE

Comments are closed.