Sunday, September 19th 2021

sie
2012
1

Oficjalna informacja od HTC w sprawie aktualizacji modelu Desire HD

Temat aktualizacji do Ice Cream Sandwich dla HTC Desire HD był już u nas poruszany kilkakrotnie. Ostatnio pisaliśmy o powodach, dla których tajwański producent nie zdecydował się na wydanie update’u. Dzięki uprzejmości polskiego oddziału firmy możemy przekazać Wam oficjalną informację w tej sprawie:

Decyzja HTC o braku aktualizacji systemu Android do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich dla HTC Desire HD może wydawać się kontrowersyjna. Należy jednak pamiętać, że HTC Desire HD jest podzielony na partycje, a duży rozmiar systemu Android 4.0 wymagałby ponownego partycjonowania urządzeń pamięci masowej oraz nadpisywania danych użytkownika w celu zainstalowania tej aktualizacji. Podczas, gdy zaawansowani użytkownicy telefonów komórkowych mogą uznać to rozwiązanie za akceptowalne, dla większości klientów byłoby ono problemowe. Dodatkowo po zainstalowaniu aktualizacji pojawiłyby się inne ograniczenia techniczne, które w naszej ocenie wpłynęłyby negatywnie na odczucia osób użytkujących sprzęt. Rozważaliśmy również możliwość zmniejszenia rozmiaru pakietu oprogramowania, jednak wpłynęłoby to na jego funkcje i możliwości, co oznacza że zaproponowalibyśmy uczestnikom rozwiązanie, którego używają aktualnie.

Wierzymy, że aktualizacje oprogramowania powinny każdorazowo poprawiać wygodę naszych klientów w użytkowaniu telefonów, dlatego też dokładamy wszelki starań by ocenić każdą z nich na podstawie tego kryterium. Przykro nam z powodu zmiany poprzedniej decyzji. Jesteśmy świadomi, iż budzi to rozczarowanie, jednak w naszej opinii aktualizacja miałaby zbyt wielki i negatywny wpływ na naszych użytkowników.Podobne Posty

https://caseworld.pl/