Sunday, September 27th 2020

sty
2008
17

Android kolejne ciekawe aplikacje

Kolejną prostą grą, w którą można sobie pograć na przykład podczas czekania w kolejce jest Android Blackjack, który został stworzony przez Kennetha Riggio. Aplikacja ta została stworzona w celu poznania przez autora platformy Android. Kod źródłowy można pobrać ze strony projektu.
Kolejnym ciekawym i niewątpliwie większym od BlacjJacka projektem jest KudoStar.
KudoStar to mobilny system który służy do oceniania miejsc i osób. Każdej osobie bądź miejscu można przyznać pozytywne bądź negatywne punkty – tzw. KudoStary. Dane do tego system rankingowego będą też pochodzić z takich źródeł jak Facebook czy Google Opensocial Platform – budowanej właśnie platformy społecznościowej. Aplikacja jest na razie w fazie pisania. Jest to kolejny projekt wykorzystujący GPS – gdy użytkownik znajdzie się w ocenianej lokacji np. w barze czy restauracji system powiadomi o rankingu danego miejsca. Liczba rozwiązań wykorzystujących GPS w telefonach mobilnych będzie rosła, gdyż jak przewidują eksperci, w roku 2012 odbiornik GPS będzie znajdował się w każdym telefonie komórkowym – tak jak teraz aparat. KudoStar z pewnością powalczy o nagrodę w konkursie na najlepsze aplikacje na platformę Android.
Następna aplikacja to android-wallet – program służący do przechowywania ważnych danych, takich jak numery kart kredytowych, hasła, kody, loginy itp. Aplikacja ta jest dostępna na inne mobilne systemy operacyjne pod nazwą eWallet. Jest to program komercyjny, którego cena będzie wynosić około $20.Podobne Posty

https://caseworld.pl/