Sunday, September 27th 2020

maj
2011
29

Asus PadFone – zepsuta niespodzianka z Computex 2011

Szanowni Państwo! Oto Asus PadFone – produkt, który tajwański producent zamierzał zaprezentować jutro podczas konferencji prasowej w ramach targów Computex 2011. Jak to jednak bywa z mediami internetowymi, niespodzianka została zepsuta. Pocketnow prezentuje rendery kolejnej propozycji w ramach tabletowej wojny. Przyznajemy, “surprajs” zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

Asus PadFone wykorzystuje w pewnej części pomysł znany już z Motoroli Atrix. Tym razem przedłużeniem, a raczej powiększeniem smartfonu, nie staje się laptop, a tablet. Ta bardzo interesująca propozycja wykorzystuje pomysł kieszeni, w której telefon “chowa się” z chwilą podłączania go do tabletu. Zastanawiamy się jednak, czy slate będzie mógł funkcjonować bez obecności telefonu w kieszeni dokującej.

Specyfikacja nie jest nam jeszcze znana, jednakże z samych renderów widać, że sprzęt w całości będzie z pewnością nieco grubszy niż 8,6 mm znane z Samsunga Galaxy Tab 10.1. Dopatrujemy się także (po grafikach oceniając), gniazda HDMI, slotu kart SD oraz mini-USB. To, co jednak tkwi wewnątrz tej bestii pozostaje w dalszym ciągu tajemnicą. To nawet dobrze, bo dzięki temu po jutrejszej (30.05) konferencji napiszemy Wam więcej na jego temat.

A, no i jedna ważna rzecz: system. Czy nie uważacie, że jest to idealny produkt do prezentacji Ice Cream Sandwich ?Podobne Posty

https://caseworld.pl/