Tuesday, January 19th 2021

lip
2011
5

Czy Samsung Galaxy S II ma romans z Windows Phone 7?

Czy Samsung Galaxy S II ma na boku romans z Windows Phone 7? Zdanie, żywcem wyjęte z tabloidów, nie jest przesadzone. Autorzy Windows Phone News przeglądając zasoby witryny Bluetooth Special Interest Group, natknęli się na wzmiankę na temat urządzenia koreańskiego producenta z nazwą kodową SGH-i937. Co w tym takiego sensacyjnego? SGH-i927 to Galaxy S II. Z kolei wcześniejszy model w tej serii SGH-i917 znany jako Samsung Focus, pracował właśnie pod kontrolą systemu operacyjnego z Redmond.

Zdajemy sobie sprawę, że te powiązania nie są jednoznaczne. Warto jednak nadmienić, że strona Bluetooth SIG to przede wszystkim dane o specyfikacji modułów BT dla poszczególnych urządzeń. Spoglądając zatem na tę przy SGH-i937 warto podkreślić, że jest ona dokładnie taka sama, jak wykorzystywana przez zestaw Mango Windows Phone 7.

I na zakończenie jeszcze jeden dowód: raport ze strony Occasional Gamers na temat urządzeń wykorzystujących Windows Phone 7, łączących się z usługami serwisu. Ciekawi jesteśmy jak SGS 2 lub jego klon poradzi sobie z Windą. Jak sądzicie, przebije Androida?Podobne Posty

https://caseworld.pl/