Wednesday, January 26th 2022

sie
2012
3

Dwa nowe modele od Motoroli: Electrify 2 i DEFY XT

Motorola wprowadza na rynek amerykański dwa nowe modele smartfonów opartych o system operacyjny Android. Do operatora U.S. Cellular trafiła już ELECTRIFY 2, a za chwilę dostępna będzie także DEFY XT.

Motorola ELECTRIFY 2 to następca jedynki, wydanej w zeszłym roku. Europejczykom może się kojarzyć z modelem RAZR, jest bowiem równie cienka, ma jedynie 8.4mm grubości. Sprzęt został wyposażony w ekran o przekątnej 4.3 cala qHD oraz dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.2Ghz wspomagany 1GB pamięci RAM. Z tyłu obecny jest 8MP aparat z możliwością nagrywania wideo w jakości 1080p. ELECTRIFY 2 oferuje Androida w wersji Ice Cream Sandwich oraz autorską funkcjonalność Motoroli nazwaną SMARTACTIONS, która pozwala na uzyskanie lepszej wydajności i wydłużenie czasu pracy na baterii.

Model DEFY XT to coś z zupełnie innej beczki. Mamy tu skromny, jak na Androida ostatnimi czasy ekran o przekątnej 3.7 cala, aparat 5MP, jednordzeniowy procesor 1Ghz i tylko 512MB pamięci RAM. Dla pewnej części użytkowników problemem będzie aparat, który nie został wyposażony w autofocus. Dla znacznie większej ilości użytkowników problemem będzie jednak co innego: system operacyjny, którym jest Android w wersji zaledwie 2.3 Gingerbread.

W chwili obecnej nie wiadomo, czy urządzenia trafią w inne zakątki świata.Podobne Posty