Friday, June 5th 2020

cze
2012
22

Flipboard wreszcie oficjalnie

Flipboard to aplikacja, która zrobiła furorę na systemie iOS, deklasując przeróżnych rywali, próbujących zaistnieć szerzej wśród programów typu “curation”. Posiadacze smartfonów z systemem operacyjnym Android od dawna domagali się wersji na swoje urządzenia, co sprytnie wykorzystał Samsung, próbując zrobić z Flipboard exclusive’a na najnowszego Galaxy S. Próba nie była zbyt udana, bowiem nie dość, że plik aplikacji szybko “wyciekł” dla innych modeli urządzeń z Androidem, to jeszcze producent sam z siebie wydał betę, którą pobrać mógł każdy, kto chciał Flipboarda testować.

Dziś jednak już oficjalnie nastąpił koniec z betami, kombinacjami i domniemanymi exclusive’ami. Flipboard oficjalnie ukazał się w Google Play i czeka na pobranie, na razie jednak tylko wersja smartfonowa. Na tablety czas przyjdzie nieco później, ale przyjdzie na pewno, to tylko chwilowe opóźnienie.

Co ciekawe, Flipboard w wersji dla Androida wyszedł od razu wyposażony w najnowsze, dostępne dopiero od niedawna ulepszenia. Przede wszystkim chodzi o integrację programu z portalem YouTube i Google Plus, z których korzystać mogą posiadacze smartfonów z Androidem 2.2 Froyo lub wyższym.Podobne Posty