Tuesday, August 11th 2020

cze
2009
17

Haier H7 i inne newsy

Podczas CommunicAsia 2009 jeden z mało znanych chińskich producentów telefonów, firma Haier, zaprezentowała swój telefon z Androidem. Haier H7 nie jest telefonem najnowszej generacji – nie obsługuje połączeń 3G. To co rzuca się w oczy to podobieństwo do HTC Magic czy Samsung Galaxy. Telefon, wg informacji producenta, ma być wyposażony w wyświetlacz dotykowy 2,8″, Wi-Fi, Bluetooth, radio FM, GPS i aparat 2MP.
Jak podaje CNET Asia, Haier H7 ma być sprzedawany od września we Francji, a jego cena to około $150.
Wygląda na to, ze będzie to kolejny typowy telefon „made in china”, dziwi jednak obecność GPSu, który raczej nie występuje w urządzeniach tego typu.

haierHaier H7

my_touch3g_02W USA HTC Magic pojawi się w sieci T-Mobile pod nazwą MyTouch 3G. Telefon nie różni się niczym od standardowego Magica, to co go wyróżnia to znaczek T-Mobile. Na forum androidforums.com pojawiło się zdjęcie MyTouch 3G. Jak zwykle w takich sytuacjach źródłem zdjęcia jest przeciek.

Garmin-Asus zaprezentowała telefony nuvifone G60 i M20. Bazujący na Linuxie G60 oraz Windowsowy M20 zostaną wprowadzone na rynek w drugiej połowie 2009 roku. Trzecim telefonem Garmin-Asus ma być urządzenie pracujące pod kontrolą platformy Android. Przedstawiciel firm potwierdził że telefon z OSem od Google zostanie zaprezentowany jeszcze przed końcem tego roku. Wcześniejsze doniesienia mówiły raczej o pierwszym kwartale 2010 roku.Podobne Posty

https://caseworld.pl/