Wednesday, December 2nd 2020

kwi
2011
6

HTC Pyramid pod nazwą HTC Sensation zadebiutuje 12 kwietnia

Najnowszy smartfon rodem z Tajwanu, który do tej pory znany nam był pod nazwą HTC Pyramid, pojawi się w ofercie jednego z brytyjskich operatorów pod nazwą HTC Sensation – donosi Pocket-lint.com. Serwis – powołując się na swoje źródła związane ze sprawą – potwierdził nową nazwę rynkową produktu HTC. Nie wiadomo jednak, czy marka ta ograniczać się będzie wyłącznie do rynku brytyjskiego, czy też stanie się brandem światowym.

HTC Pyramid vel HTC Sensation

Sformułowanie “znany” jest dość ryzykowne, bowiem wszelka wiedza na temat tego urządzenia oparta była do tej pory na niepotwierdzonych oficjalnie informacjach. Mimo wszystko może być “sensacyjnie”. Wszystkiego dowiemy się już w przyszły wtorek (12 kwietnia) podczas eventu medialnego.

HTC Sensation vel. Pyramid, był przedmiotem wielu spekulacji w minionych miesiącach. Producentowi nie udało się go zaprezentować ani podczas lutowego Mobile World Congress, ani marcowego CTIA. Spekulacje na temat technologi sugerowały jakoby miał on posiadać ekran qHD o przekątnej 4,3 cala, dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon oraz stereoskopową kamerę 5 MP. Wszystko okraszone Androidem 2.3 Gingerbread.Podobne Posty

https://caseworld.pl/