Tuesday, February 18th 2020

wrz
2010
2

Motorola DEFY oficjalnie

Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu DEFY z MOTOBLUR. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3.7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości zapewni pełnoekranowy widok ulubionych zdjęć, filmów wideo i stron internetowych użytkownika.

Motorola DEFY to tajemniczy Jordan, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Ogólna specyfikacja:

  • Android 2.2 z Motoblur
  • Procesor TI OMAP 3610 @ 800MHz
  • 2GB wewnętrznej pamięci, karta 2GB microSD
  • 512 RAMu
  • Ekran dotykowy 3.7″, 480 x 854 pikseli
  • 802.11 b/g/n, USB 2.0, BLUETOOTH, microUSB
  • Aparat 5MP
  • aGPS
  • Bateria 1540 mAh
  • Wymiary – 59 x 107 x 13.4 mm, masa 118 g

Informacja prasowa:

Motorola DEFYTM -  Smartfon, który sprosta każdej przygodzie jaka Cię może spotkać

BASINGSTOKE, 2 września 2010 -  Motorola ogłasza premierę nowego modelu telefonu DEFYTM z MOTOBLURTM. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie AndroidTM. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3.7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości zapewni pełnoekranowy widok Twoich ulubionych zdjęć, filmów wideo i stron internetowych.

„DEFY został zaprojektowany po to, abyś mógł poradzić sobie w każdej sytuacji, w jakiej się możesz znaleźć”, powiedział Alain Mutricy, wiceprezes ds. zarządzania produktami w Motorola Mobility. „Aby spełnić wszystkie wymagania konsumentów wobec smartfonów, DEFY wyposażony został w zaawansowane funkcje służące do przeglądania stron internetowych, korzystania
z szeroko rozumianej rozrywki oraz zaawansowanych możliwości komunikacji z otoczeniem. Wszystko to zamknięte w obudowie o nowoczesnym wzornictwie, stawia czoło wyzwaniom codziennego życia”.

Motorola DEFY jest odporna na kurz i wodę. Dzięki temu użytkownik uniknie wielu problemów powodowanych przez takie codzienne przygody jak: zalanie telefonu w wyniku nagłej ulewy lub rozlania napoju,  czy upuszczenie telefonu w piasek. Wyświetlacz telefonu jest pokryty powłoką zapobiegającą zarysowaniom. Funkcja CrystalTalk ® PLUS stawia czoła hałaśliwemu otoczeniu dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom, inteligentnie odfiltrowującym szumy w tle oraz wzmacniające głos. Tak więc w hałaśliwym otoczeniu – nie trzeba już krzyczeć. DEFY posiada również najnowszą wersję unikalnego rozwiązania Motoroli, jakim jest MOTOBLUR. Nowa wersja aplikacji umożliwia jeszcze łatwiejsze zarządzanie pocztą, dostęp do e-maili, serwisów społecznościowych wraz z ich aktualizacją, dobór widgetów. System filtrów oraz zarządzania baterią zapewnia korporacyjne bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Dzięki Adobe ® Flash ® Lite ® i 3.7-calowemu ekranowi WVGA użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron www niż korzystając ze standardowych rozwiązań. Tworzenie własnego świata rozrywki zapewnia 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem
i funkcją ostrości, umożliwiającą użytkownikom uchwycenie najlepszych momentów ich życia. DEFY jest wyposażony w standard DLNA (Digital Living Network Alliance), pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi, takimi jak: HDTV, konsole do gier oraz komputery.

Wbudowany odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie, kupowanie i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 70,000 aplikacji, widgetów, gier
z Android MarketTM oraz do usług GoogleTM, w tym Google SearchTM, Google MapsTM i GmailTM.

Dostępność

Motorola DEFY dostępna będzie w Europie w czwartym kwartale 2010 roku.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę: motorola.com/DEFYPodobne Posty