Wednesday, September 30th 2020

maj
2010
28

Motorola Shadow – newsy

Po raz kolejny pojawiła się plotka dotycząca nazwy tytułowego telefonu, który może pojawić się na rynku jako Droid Extreme. Bardzo prawdopodobne jest to, że taka nazwa będzie funkcjonować w USA w Verizon’ie u którego będzie dostępna na przełomie lipca i sierpnia. Poza USA telefon może nazywać się Motorola Shadow.

Według Wall Street Journal Motorola ma w najbliższych planach kilka telefonów z Androidem. Możliwe, że jest wśród nich też Droid 2, czyli Shadow z klawiaturą. Plotki dotyczące tego telefonu pojawiają się w sieci od kilku tygodni.

Kilka dni temu do Internetu wyciekło pierwsze zdjęcie Motoroli Shadow. Źródłem przecieku miał być jeden z pracowników operatora Verizon. Gizmodo pisze, że osoba ta została już zidentyfikowana i zwolniona

motorolashadwobenchmarkWygląda na to, że Motorola MB810, czyli telefon funkcjonujący obecnie pod nazwą Shadow, to najszybsze urządzenie z Androidem, a układ Texas Instruments OMAP 3630, jest wydajniejszy od procesora telefonu Samsung Galaxy S, ale nie są to pewne informacje.
Na howardforums.com opublikowano wyniki testu przeprowadzonego przy pomocy aplikacji Quadrant (darmowa z Android Market). Według benchmarku najszybszy jest Nexus One z Androidem 2.2 (kompilator JIT), a poniżej znajdują się Motorola Shadow z nieznaną wersją systemu oraz Galaxy S z Android 2.1. Telefon użytkownika przeprowadzającego test to Droid z zegarem podkręconym do 1GHz.
HTC Desire, Incredible i Nexus One z Androidem 2.1 mają takie same wyniki, bo sprzętowo są do siebie zbliżone.

Jeśli dane są wiarygodne to Shadow jest najszybszym telefonem z całej stawki, wcześniejsze częściowo potwierdzone doniesienia mówią że działa on z systemem Android 2.1 czyli takim samym jak Galaxy S, bez kompilatora JIT.Podobne Posty

https://caseworld.pl/