Friday, May 27th 2022

paź
2012
5

Nawigacja TomTom już dostępna w Google Play dla niektórych urządzeń, jest mapa Polski

Firma TomTom International BV, słynąca głównie ze swoich wiodących nawigacji samochodowych, wydała je wczoraj na urządzenia z Androidem. Można je kupić jako aplikację z pojedynczą mapą (kontynentu lub bardziej dokładniejszą kraju) za 160-320zł. Za mapę Polski, która zapewne Was najbardziej interesuje, przyjdzie zapłacić zainteresowanym 185zł.

Niestety TomTom Polska została stworzona z myślą o świeżo wyprodukowanym Galaxy Note II i po za tym smartfonem, kompatybilne są tylko Sony Ericsson Xperia Arc S, HTC One V, Samsung Galaxy S Advance, Sony Xperia P i Xperia U (według serwisu androidcentral.com). Jeśli nie posiadacie żadnego z tych modeli, prawdopodobnie musicie zwyczajnie poczekać do następnej aktualizacji. Mimo wszystko, nawet przyszłym właścicielom najnowszego modelu Samsunga, polecam uzbroić się w cierpliwość. Ludzie skarżą się na brak wielu opcji (między innymi możliwości wybierania celu podróży głosem) i zdarzające się gdzieniegdzie błędy.

Cena być może i jest ogromna, ale jeśli wziąć pod uwagę dosyć wysokie ceny dobrych GPSów i fakt dożywotniej aktualizacji map, jeśli zakupimy aplikację przez Google Play – warto się zastanowić.

TomTom Europa

TomTom PolskaPodobne Posty

www.smartfonium.pl, etui griffin iphone 4, etui do smartfona, etui do telefonu, etui do ipada, etui do iphona case na telefon, etui na telefon i etui na telefon samsung