Friday, October 19th 2018

sty
2017
12

Oprogramowanie mobilne – które wybrać?

W poszukiwaniu dedykowanego oprogramowania mobilnego warto zajrzeć na stronę internetową firmy Proexe – http://proexe.pl. Przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne rozwiązania mobilne dostosowane do różnych systemów oraz urządzeń. Dzięki dużemu doświadczeniu firma oferuje bardzo zróżnicowane programy oraz możliwość stworzenia aplikacji mobilnej pod zamówienie klienta, oraz wg jego wytycznych.

Oprogramowanie mobilne - które wybrać?

W przedsiębiorstwie zatrudnionych jest wielu specjalistów oraz programistów, którzy pracują nad zleconymi przez klientów aplikacjami. Firma w 2010 roku zdobyła 2 miejsce w międzynarodowym konkursie Bada Developer Challenge w kategorii Prodctivity. Jest to prestiżowy konkurs, który skupia najlepszych programistów w naszym kraju. Dzięki stałemu rozwojowi oraz dążeniu do samodoskonalenia w kolejnych latach firma Proexe brała czynny udział w wielu konkursach, w których również odnosiła wielkie sukcesy.

Szeroka oferta programów sprawia, że firma jest bardzo popularna wśród osób prywatnych oraz firm potrzebujących dedykowanych rozwiązań na urządzenia mobilne. Przedsiębiorstwo bardzo często realizuje specyficzne aplikacje na konferencje, które wykorzystywane są na wielu liczących się spotkaniach i konferencjach w całym kraju. Każda aplikacja dostosowana jest do systemu iOS oraz Android. Bardzo doświadczona kadra pozwala firmie w bardzo krótkim czasie opracować dla Ciebie idealną aplikację potrzebną do obsługi biznesu lub innych dziedzin życia. Staramy się podczas współpracy być w stałym kontaktem ze zleceniodawcą, aby w pełni dopasować tworzoną przez naszych programistów i grafików aplikacje do jego potrzeb. Każdy z klientów otrzymuje w pełni funkcjonalną aplikację dopasowaną do różnych systemów oraz urządzeń.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://proexe.pl oraz do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie. Prosimy podać szczegółowe dane dotyczące interesującej Cię aplikacji, a nasi pracownicy postarają się szybko przygotować wycenę lub skontaktują się z Tobą w celu ustalenia dodatkowych szczegółów współpracy. Zachęcamy do współpracy.Podobne Posty