Tuesday, January 19th 2021

cze
2011
10

[Update ceny] Samsung Galaxy Tab 10.1 w Polsce pod koniec czerwca

Aktualizacja: Po wizycie jednego z krakowskich stoisk Samsung Mobile L!ve wiemy, że prezentowane egzemplarze to modele 3G! Host, z którym rozmawiałem zdradził też polski przedział cenowy dla Galaxy Tab 10.1 to między 2500 a 3000 PLN. Nie potwierdził jednak dla której, wersji: WiFi czy 3G. Przyjmujemy, że dla tej ostatniej. Inaczej ciężko będzie konkurować z pozostałym tabletami z Androidem 3.1 Honeycomb obecnymi na polskim rynku. Już w przyszłym tygodniu nasze hand-on i wrażenia z pierwszego kontaktu z tym koreańskim tabletem.

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy czekają na najnowszy tablet Samsunga pojawiła się na oficjalnej stornie Facebook’owej polskiego oddziału firmy. Galaxy Tab 10.1 wejdzie do sprzedaży w Polsce już pod koniec czerwca. Jakby tego było mało, firma w ramach ogólnopolskiej akcji Samsung Mobile L!ve umożliwia obejrzenie i wypróbowanie slate’a.

Samsung Polska ujawnił przybliżoną datę premiery na pytanie Tomka Galeckiego z zaprzyjaźnionego z nami serwisu Tabletowo.pl. Niestety, poza dość szerokim terminem “końca czerwca”, nic więcej nie wiadomo. Tym bardziej nie znane są ceny. Spekulować nie zamierzamy, choć nie spodziewalibyśmy się by wersja 16 GB przekroczyła kwotę 1800 PLN. To tylko nasze pobożne życzenie, cała reszta w rękach Samsung Polska.

A tym, którzy nie mogą doczekać się Galaxy Tab 10.1 proponujemy wybrać się na jeden z podanych na stronie programu Samsung Mobile L!ve adresów i wypróbowanie tabletu lub smartfonu Galaxy S II. Nie wykluczone, że przy jednym ze stoisk spotkacie i nas.Podobne Posty

https://caseworld.pl/