Thursday, July 9th 2020

maj
2011
10

Samsung Galaxy Tab 10.1 WiFi 16 GB za 399 USD od 8 czerwca

Ci, którym dane jest odwiedzać aktualnie San Francisco w celach zawodowo związanych z Androidem, mogli przyjrzeć się wczoraj Samsungowi Galaxy Tab 10.1 WiFi z bliska. Mało tego, wypróbować trochę urządzenie i dowiedzieć się od przedstawicieli południowokoreańskiego koncernu, że premiera urządzenia planowana jest na 8 czerwca, a cena modelu 16 GB to około 399 USD netto. Bardzo dobra informacja.

Jeśli Samsung potwierdzi powyższe oświadczenia, wówczas będziemy mogli śmiało stwierdzić, że jest bardzo pojętnym uczniem. W końcu zaraz po premierze iPada 2 rozpoczął się lament o braku poczucia realizmu i dostosowania produktu dla potrzeb rynku ze strony Koreańczyków. A tu proszę – zaskoczenie i to nie małe. W końcu konkurencja z Cupertino analogiczny produkt wyceniła na 100 dolarów więcej. To się chwali.

Pamiętajcie, że “grubasek” dostępny m.in. w Europie pod nazwą Samsung Galaxy Tab 10.1v, to jedynie propozycja dla klientów sieci Vodafone. 10.1 dla odróżnienia ma zaledwie 8,6 mm grubości i nieznane wnętrzności. Mamy jednak nadzieję poznać je niebawem.Podobne Posty