Tuesday, October 20th 2020

lip
2011
25

Trainz Simulator THD rusza z peronu Android

Czasami aż dziwnie jest pisać, że oto w końcu kolejny tytuł XYZ pojawia się w wersji dla Androida, po długim pobycie na szczytach list popularności dla iOS. Cóż, taka karma. W tym przypadku wstydu nie ma. Trainz Simulator THD wreszcie pojawił się w wersji dla urządzeń z zielonym robotem. Maniacy wpatrywania się w kolejne semafory na drodze będą mogli wyjść z domu. Droga z Radomia do Berlina, nawet w czasie rzeczywistym, na ekranie urządzeń przenośnych jest już możliwa.

No, może z tymi ostatnimi epitetami to przesada. Prawdą jest jednak, że miłośnicy kolejnictwa, infrastruktury torowej i architektury dworcowej znajdą coś dla siebie w Android Market. Tym bardziej, że jest to jedyna gra, która idealnie zapełnia powstała na rynku niszę. Jest jedno “ale” – Android 2.3 i Nvidia Tegra 2. Dla takiej konfiguracji gra została zoptymalizowana. Jest to o tyle zaskakujące, że w apple’owskiej wersji tytuł to produkt przede wszystkim dla iPada. Twórcy – N3V Games – mogli w końcu postarać się o pełne wsparcie dla Honeycomb. Cóż, widać telefonem też pojeździmy.

Trainz Simulator THD – wersja iPad

Trainz Simulator THD – wersja Tegra 2

Trainz Simulator THD dostępny jest w Android Market w cenie ~14,98 PLN. Szerokich torów nie życzymy, to standard dla krajów postsowieckich i naszej rodzimej linii LHS.Podobne Posty

https://caseworld.pl/