Aktualizacja: Angry Birds Seasons Valentine’s są już dostępne w Android Market. Nowe poziomy dostępne są poprzez zwykły update aplikacji. Miłego ataku na prosiaki.

Stany Zjednoczone dogorywają po wczorajszej gorączce Super Bowl. Święto footballu amerykańskiego to nie tylko sport ale i reklamy. W tym teaser filmu Angry Birds Rio, który ujawniał kod odblokowujący ukryte poziomy w dostępnej aktualnie wersji gry w Android Market. A tymczasem już w tym tygodniu pojawi się kolejna edycja gry Angry Birds Seasons Valentine’s.

Rovio nie chce zmieniać zasad gry więc nie powinniśmy spodziewać się trzęsienia ziemi. Tak jak to zresztą było w przypadku wydania świątecznego. Nowe poziomy utrzymane w sercowo-różowej atmosferze z pewnością przyciągną rzeszę wiernych długowłosych młodzieńców z grzywkami na oczach[sic!]. Na rozgrzewkę – kilka screenów.

442 KOMENTARZE

  1. Ohh to super wiadomość :) teraz dopiero czytałem, że pojawi się nowa część Angry Birds – Rio. Ale to nie wiedziałem, że jeszcze na Walentynki też pojawi się extra wersja :) tylko cieszyć się mogę.

  2. Ja też już mam zainstalowano :P i myślałam, że będzie o wiele trudniejsza :P bo dwa miesięcy temu taka trudna była ta świąteczną wersja, że nie mogłam przejść.

  3. juhu, bardzo się cieszę z tej wiadomości :))))))))) już na podstawie tych zdjęć widzę że będzie świetna ta wersja:))))

  4. bo jest świetna ta wersja, ja mogę potwierdzać:P ciekawy jestem jaki będzie film, co robią:)

Comments are closed.